Možnosti platby

Naším cílem je zajistit Vám rychlý a bezproblémový nákup. Proto jsme si pro Vás připravili stručný přehled možností platby za zboží, ve kterém najdete veškeré potřebné informace na jednom místě. Čas, který ušetříte, pak můžete využít zajisté zajímavějším způsobem.

Aby pro Vás byl nákup u nás co nepříjemnější, nabízíme Vám 3 způsoby, jakými máte možnost za svou objednávku zaplatit. Platit je tedy možné hotově, na dobírku nebo převodem na účet.

Bankovní převod

Platba bankovním převodem je možná jak v případě následného osobního odběru zboží či v případě přepravování zboží společností DPD. Veškeré informace týkající se platby Vám budou zaslány na Váš e-mail. Berte prosím v potaz, že zboží Vám bude odepsáno až po připsání peněz na bankovní účet.

Dobírka

V případě, že využijete služeb kurýrní společnosti DPD, je možné zvolit platbu na dobírku a zaplatit tak za zboží až při jeho převzetí. Objednávky, které jsou placeny dobírkou tak odesíláme ihned. Tento způsob platby je zpoplatněn 30 Kč.

Hotově

Pokud zvolíte osobní vyzvednutí Vašeho zboží na adrese: Křižíkova 2697/70, 612 00 Brno-Královo Pole, je možné zaplatit hotově přímo při převzetí zboží.